Kdo jsme?

ha-vel family s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost na poli IT technologií v České Republice. Hlavní činností firmy ha-vel family s.r.o. je vyvíjet software přinášející do Vaší firmy nový pohled na efektivitu, výkonnost a produktivitu spolu s veškerými službami týkajícími se nasazení nového software ve Vaší firmě. Své zkušenosti a znalosti Vám také rádi předají kvalifikovaní lektoři společnosti ha-vel family s.r.o. na školeních, kurzech a dalších vzdělávacích aktivitách v oblasti IT.

 

MCPcluster cluster

Kam směřujeme?

My, v ha-vel family, se neustále snažíme posouvat hranice, rozšiřovat možnosti a nacházet nové cesty v IT technologiích, využívání software a vzdělávání. Naše společnost je neustále v pohybu. Rosteme, vzájemně se motivujeme a posouváme naše možnosti dále. Děláme to nejen proto, abychom Vám ušetřili finance a čas, ale v neposlední řadě proto, abychom Vám zpříjemnili cestu k jinak těžce dosažitelnému řešení.

Kontakt

Sídlíme v Ostravě, městské části Přívoz. Kde přesně nás najdete, se můžete podívat na mapě. Také se s Vámi rádi spojíme videokonferenčně za využití našich vyspělých videokonferenčních řešení na několika místech v ČR. Kontakt na naše specialisty naleznete zde.

 

Adresa
mapa
ha-vel family s.r.o.
Křišťanova 1049/15
Ostrava - Přívoz
702 00
ha-vel family s.r.o.