Demoverze

Neradi kupujete zajíce v pytli? Obrázky v sekci Technické parametry Vás nepřesvědčily o pořízení Helpdesku? Chcete více? Podívejte se do sekce Demoverze.

Analýza

Osobně se s Vámi setkáme, probereme Vaše požadavky a následně provedeme důslednou analýzu toho, jak bude nasazení systému ve Vaší firmě vypadat. Nejsme zastánci vzdálené instalace, která se Vám vlivem neúplné analýzy a chyb v komunikaci může finančně prodražit.

Instalace

Instalaci systému Helpdesk také nenecháváme na Vás. Kompletně ji provedou naši IT specialisté. Provedeme ji po vyhodnocení analýzy Vašeho procesu tak, aby odpovídala Vašim potřebám. Může u ní také asistovat Váš IT technik.

Zaškolení a konzultace

Víme, že přechod na nový systém může vyvolat obavy ohledně jeho využití. Proto jsme pro Vás do navržené ceny započítali úplné školení pro zaměstnance, kde také zodpovíme všechny případné dotazy.

Technická podpora

I přes důslednou analýzu se může stát, že si se systémem místy nebudete vědět rady. Proto máme zřízen stejný Helpdesk jako používáte Vy a dva týdny od instalace ve Vaší firmě Vám poskytujeme úplnou podporu při vzniku jakéhokoli požadavku, který se systémem souvisí. Po dobu následujících tří měsíců pak máte nárok na 10 požadavků za měsíc v ceně licence.

ha-vel family s.r.o.